Історія Несті Данте

З любов'ю і турботою


Виробництво мила Несті зосереджено в одному з найчарівніших місць світу - провінції Тоскана в Італії. Саме тут в 1947 році двадцятирічний Несті Данте почав виготовляти мило в невеличкому котлі на 50 л. А вже через два роки - компанія Несті Данте, була зареєстрована в торгово-промисловій палаті Флоренції.
Сьогодні компанія Несті Данте - є одним з найбільших виробників мила за класичною технологією варіння. Процес варіння відбувається у величезних котлах (до 120 тис.л.) і триває 5 днів. Після цього мило відстоюється і розшаровується на три частини, тільки верхню частину використовують так звані "вершки" використовують італійські миловари для виготовлення власних шедеврів, а інші два шари компанія продає виробникам звичайного дешевого мила.
Професія миловара у Флоренції дуже почесна і вона передається з покоління в покоління.
Майстерність визначається здатністю точно визначити готовність продукту пробуючи його на смак.
Завдяки поєднанню старовинних технологій і інноваційного обладнання - майстри компанії Несті Данте виготовляють бездоганне мило , яке містить жири і активні рослинні компоненти високої якості. Мило Несті не містить луг, чудово піниться та не пересушує шкіру.
З любов'ю і турботою - ці слова прикрашають кожен шматочок мила. І саме про любов та турботу, свідчать колекції мила Несті Данте, які створенні для всієї родини: колекція мила для чоловіків з запахами овочів; дитяче нейтральне мило, рецепт якго засновник компанії розробив для своїх онуків; і вишукані колекції для жінок, наприклад колекція мила "Романтика".
Продукція Несті Данте здатна задовольнити найвимогливіші смаки. Кожна колекція має неповторну і вишукану упаковку, а "Золоте мило" виготовлене до 60-ти річчя компанії містить 24 каратне золото, яке посилює дію корисних компонентів і залишає на тілі ледь помітну золотисту вуаль.

vintage line